položek
s DPH
  • Zobrazit

Čeká Vás dovolená?

14.05.2015
Máme pro Vás několik typů, jak si užít dovolenou bez zbytečných zdravotních problémů. Určitě Vám doporučujeme ochranu proti slunci, zvolte raději vyšší faktor. Na výlety po ČR a okolí Vám bude stačit UV faktor 30, ale k moři, na hory a pro malé děti si vyberte některý z opalovacích přípravků s UV 50. Můžete vybírat z nabídek značek Daylong, Eucerin, Ladival a Vichy. Taktéž doporučujeme používat mléka po opalování k promazání sluncem vysušené pokožky. Dalším problémem na cestách bývají potíže žaludeční, trávící a střevní. Vybereme Vám nejvhodnější přípravek na zažívání podle oblasti kam míříte. A pokud jedete do míst, kde se mohou vyskytovat komáři, klíšťata nebo jiný obtížný hmyz, tak je dobré vzít sebou repelenty a přípravky po štípnutí hmyzem. V nabídce máme repelenty pro děti i dospělé, přípravky na odstranění přisátého klíštěte jak u lidí tak u Vašich pejsků.

  • Určitě Vám doporučujeme ochranu proti slunci, zvolte raději vyšší faktor.
  • Na výlety po ČR a okolí Vám bude stačit UV faktor 30, ale k moři, na hory a pro malé děti si vyberte některý z opalovacích přípravků s UV 50. Můžete vybírat z nabídek značek Daylong, Eucerin, Ladival a Vichy.
  • Taktéž doporučujeme používat mléka po opalování k promazání sluncem vysušené pokožky. V nabídce máme Panthenoly, gely pro alergickou pokožku, spreje i pěny.
  • Dalším problémem na cestách bývají potíže žaludeční, trávící a střevní. Vybereme Vám nejvhodnější přípravek na zažívání podle oblasti kam míříte, vhodné je mít sebou i probiotika jako univerzální lék na tyto potíže.
  • A pokud jedete do míst, kde se mohou vyskytovat komáři, klíšťata nebo jiný obtížný hmyz, tak je dobré vzít sebou repelenty a přípravky po štípnutí hmyzem. V nabídce máme repelenty pro děti  i dospělé, přípravky na odstranění přisátého klíštěte, jak u lidí, tak u vašich pejsků
  • Pokud míváte sluneční alergii, je dobré začít brát betakaroten již několik dní před cestou a sebou mít tabletky na alergii typu Zyrtec, Analergin, Zodac, Apo-cetirizin a též mast na zklidnění alergické pokožky jako Fenistil nebo Dapis.


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

JavaScript musí být povolen